צרו קשר
ּ

שיקום נזקי צנרת

תקינותה של מערכת הצנרת היא איננו עניין של מה בכך. שיקום נזקי צנרת, בין אם בבית או בעבודה, מסייע ליצירתה של שגרה מבורכת ללא תקלות. במידה והן כן מתרחשות, ובכדי למנוע שיבוש נוסף באיכות החיים שלנו, רצוי לקרוא לאינסטלטור מנוסה שיציע את שירותי עבודות אינסטלציה הרלוונטיים עבור נזקי הצנרת הפגומה.

פתרונות לשיקום נזקי צנרת

מים הם הכוח שמחייה אותנו ושומר עלינו בריאים. לצד זאת, כאשר צינור במערכת הצנרת נחסם או מתפוצץ – אנחנו מרגישים חסרי אונים. מה עושים? קודם כל נרגעים. מיד לאחר מכן חשוב שתזמינו אינסטלטור ותתייעצו אתו כיצד ניתן לפתור בעיות אלו. במקביל, חשוב שתדעו אילו פתרונות קיימים עבור כל תקלה שלא תהיה כתוצאה מצנרת פגומה – כי ידע זה כוח.

שיטות לשיקום נזקי צנרת – ללא הרס

אין שום סיבה שנזקי הצנרת ותיקונם יביאו להרס ניכר בדירה או בעבודה שלכם. אחד הפתרונות המוצעים, במסגרת קטגוריה זו, היא הטליה. בעזרת שיטה זו ניתן לטפל בסדקים של הצינור ואף בשברים הנוצרים לאורכו – וזאת ללא צורך לשבור את הריצוץ כדי להוציא החוצה את הצינור. שיטה זו, למעשה, כוללת החדרה של בלון עטוף סיבים לתוך הצינור. את הבלון אנשי המקצוע יכוונו לנקודה הסדוקה או השבורה ואז ינפחו את הצינור עד הצמדות חומרי ההדבקה שעל הבלון לדפנות של הצינור והיווצרות טלאי. שיטות תיקון נוספות כוללות את אחת השיטות הוותיקות ביותר – השרוול.

החלפת צנרת הביוב

במקרים בהם מערכת הצנרת היא ישנה, תיקון נקודתי לא יסייע לאורך זמן. כתוצאה מכך, החלפת צנרת הביוב היא הפתרון האידאלי. את איתור הבעיה ניתן למצוא באמצעות טכנולוגית צילום מתקדמת. בהתאם לתוצאות המתקבלות מהצילום, ניתן לתכנן את ביצוע החלפת הצנרת. פעולת החלפה זו היא פעולה משמעותית למדי, ויש לבצע אותה על הצד הטוב ביותר – בכדי שהיא תחזיק מעמד לאורך השנים הבאות. פעולת ההחלפה תכלול, בין השאר, בדיקה יסודית של השיפועים הרלוונטיים עבור מערכת הצנרת, לצד בדיקת הקוטר של כלל הצנרת, ואף את קיומן של בריכות הביוב והצינורות.

שיקום הצנרת – עם המומחים

כאשר נוצרים נזקי צנרת – זה לא חייב להרגיש כמו סוף העולם. באינדקס אינסטלטורים במרכז תמצאו נותני שירות שיבצעו עבודה מקצועית ותכנון מדוקדק של פעולת השיקום.

שיקום נזקי צנרת ללא הרס בשיטות מתקדמות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ