צרו קשר
ּ

צילום קווי ביוב

פתחת עסק חדש, ומעוניין לוודא כי מערכת הצנרת עובדת כראוי? אולי את גרה בדירה וותיקה ומעוניינת לבדוק האם מערכת הצנרת דורשת תיקונים מיוחדים? צילום קווי ביוב הם פתרון מעולה. וזאת מדוע? פתרון זה מסייע לכם לברר האם ישנה סתימה או סדק במערכת הצנרת שלכם, וללא צורך בחפירה מיותרת או הרס בריצוף הבית שלכם. פנייה לאינסטלטורים מיומנים תקל על תהליך איתור זה – והתאמת הפתרון לבעיה שנחשפת.

יתרונותיו של צילום קווי ביוב

בבואכם לבדוק האם ישנן בעיות במערכת הצנרת של הדירה או של העסק שלכם, חשוב שתדעו שצילום קווי הביוב נושא תפקיד עצום: מדובר בפתרון בעל ערך טכנולוגי גבוה, ומותיר מעט מאוד הרס אחריו בתום הבדיקה. אילו סוגי תקלות צנרת ישנן וכיצד להתאים עבורן פתרון?

סוגי התקלות שצילום קווי הביוב יכולים לגלות –

  1. סדק בצינור או שבירתו
  2. קורוזיה
  3. סתימה
  4. חדירת שורשים
  5. חיבור דולף

התאמת פתרונות לתקלות המתגלות –

במידה והתגלתה, למשל, חדירת שורשים בצנרת שלכם, רצוי לא ללכת ישירות לשורשים ולתלוש אותם. תלישת שורשים זו איננה מומלצת, להפך – היא יכולה להביא להרס רב בהרבה מאשר לפתרון. אז מה כן ניתן לעשות? שיטת RRS, לדוגמא, היא שיטה המיועדת באופן ספציפי לבעיה מסוג זה, ומתבססת על מכשיר מיוחד המתוכנן בצורה הנדסית ומקצועית לשם כך: באמצעות ראש עשוי שרשראות המורכב על קצה המכונה, מתבצע תהליך חיתוך מהיר של השורשים במקום לתלוש אותם. במקביל, מוחדרים זרמי מים המסלקים את הפסולת באופן יסודי למדי. לקראת סיום, יוחדר סיב אופטי שיסרוק את העבודה שהתבצעה ויוודא כי לא נותרו שורשים.

תדירות ביצוע הצילום –

תדירות הצילום תתרחש בהתאם לצורך. כלומר, בהחלט יהיו מקרים בהם פעולת הצילום תהיה חד פעמית. עם זאת, במקרים בהם מתבצעים שינויים תקופתיים – בהחלט מומלץ להנהיג שגרת צילום אחת לפרק זמן מוגדר מראש. במקביל, יש להתייעץ עם איש מקצוע אשר יוכל להמליץ לכם מתי לבצע פעולת צילום זו. ע.מ מרציאנו, למשל, הם בהחלט הכתובת עבורכם.

איכות צילום מתקדמת – להכנת פתרון מושלם

במידה וצצות בעיות כמו נזילת או פיצוץ בצנרת, וגם במקרה בו אתם צריכים אישורים מהרשות המקומית שלכם – אינסטלטורים במרכז שמופיעים באינדקס יסייעו לכם לאורכו של תהליך הצילום.

צילום קווי ביוב בעזרת ציוד מתקדם במחיר שפוי

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ