צרו קשר
ּ

פתיחת סתימה בביוב

פתיחת סתימה בביוב היא פרויקט שמרביתנו אינם שמחים להתמודד אתו. בין אם מדובר בסתימה קטנה או גדולה, לרוב הן ייקרו ברגע הכי פחות צפוי או נוח. עם זאת, רצוי לא לפתור בעיית אינסטלציה זו בעצמכם, אלא לפנות לאיש מקצוע אשר יוכל לסייע לכם בכל שלב בתהליך. במקביל, אל תזלזלו במערכת הביוב – תקפידו לתחזק אותה כראוי!

פתיחת סתימה בביוב – מידע חשוב

כדי לדעת היטב מול מה אנחנו ממתמודדים, חשוב להבין מהי סתימה בביוב, כיצד היא נוצרת, וכיצד מומלץ לפתור אותה.

  • כיצד נוצרת סתימה בביוב?

סתימה במערכת הביוב מתרחשת כאשר בורות הביוב גורמים לעלייה של מי הביוב דרך המכסה של הבור. הסתימה עצמה נמצאת בין הבור העולה על גדותיו לבין הבור שעודנו יבש. ישנם גורמים רבים המסייעים להיווצרותו של הבור, המתרכזים בעיקר סביב תחזוקה לקויה:

  1. השלכתם של תחבושות היגייניות, של נייר טואלט בכמויות לא שגרתיות, ואפילו מגבונים לחים יכולים לגרום לסתימה במערכת הביוב; אשפה שביכולתה לסתום את זרם המים הנורמטיבי.
  2. הגורם האנושי הוא איננו הגורם היחידי שיכול ליצור סתימות בביוב. לעיתים, סתימות עלו בהחלט יכולות להיווצר, למשל, משורשים של עצים המגיעים עד לצנרת וחוסמים את מעבר המים הרגיל הזורם דרכה. כאשר השורשים של העצים חוסמים את זרם המים בצנרת לפרק זמן ממושך, סיטואציה זו בהחלט יכולה לגרום לפיצוצים בביוב בהמשך.
  3. שינויים דרסטיים במזג האוויר בהחלט יכולים להוות גורם משמעותי בסתימה בביוב. למה הכוונה? באזורים בהם ישנם הבדלי טמפרטורה ניכרים, כמו למשל כאשר עונות מתחלפות או הבדל בין טמפרטורת היום לעומת טמפרטורת הלילה, בהתאם – יכולים להיווצר סתימות ואף פיצוצים במערכת הביוב.
  • כיצד ניתן לפתור בעיה זו?

כדדי להימנע מסתימות בביוב, רצוי להימנע, ראשית, מהשלכת מוצרי נייר שונים לאסלה – אלא ישירות לאשפה. במקביל, לצד ההתקדמות הטכנולוגית של השנים האחרונות, נוצרו מכשירים שיוכלו לסייע בפתיחת הסתימה. מכשירים אלה יוכלו לא רק בפתיחת הסתימה אלא גם לאיתורה. מכשירים אלה כוללים, לדוגמא, סוגי מצלמות שונות העוקבות אחר היתכנותה של סתימה, איתורה ואף מתן פתרון עבורה.

לתקן את מערכת הביוב מהיסוד

אל תזניחו את תחזוקת מערכת הביוב – היעזרו בשירותיהם של אינסטלטורים מומחים למערכת ביוב מתפקדת ואיכותית.

פתיחת סתימה בביוב עם המקצוענים בתחום - אינדקס אינסטלטורים במרכז

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ