צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה במרכז

שוב ניסיתם להתקלח בבוקר והדוד לא חימם את המים? הכיור נהרס ומשמיע רעשים? עבודות אינסטלציה הן פתרון הכרחי במצבים כאלו. בין אם נכנסתם לדירה חדשה והשוכרים הקודמים השאירו בה תקלות רבות בתחום האינסטלציה, ובין אם הקמתם עסק חדש והוא דורש עבודות אינסטלציה, אל תסמכו על עצמכם – קראו לאיש מקצוע מנוסה!

סוגי עבודות אינסטלציה

כאשר שוב הדוד איננו מחמם, או שהביוב מעלה ריחות לא נעימים – אין ספק שזהו מצב מתסכל. בהתאם, ישנן עבודות אינסטלציה רבות המותאמות לתקלות הצצות אצלכם בבית או במשרד. אילו תקלות יש וכיצד ניתן לטפל בהן?

  1. איתור נזילות

מצאתם טחב או כתמי רטיבות על הקירות? כיום, לאור הטכנולוגיות המתקדמות שברשות אנשי המקצוע, ניתן לטפל בבעיות אלו ואף באלו הנוצרות עקב בעיות אינסטלציה או איטום – ללא שום בעיה. לפני ביצוע תיקון הנזילות, הטכנולוגיה מאפשרת איתור יעיל, אפילו בשלבים מוקדמים למדי, ובכך נמנע הרס נרחב הרבה. אילו אמצעי איתור נזילות קיימים? סיב אופטי, חיישן גז, מצלמת אינפרה אדום, מצלמה טרמית, ואף באמצעות אולטרה סאונד.

  1. התקנת ברז נשלף למטבח

כאשר אתם חותכים את הסלט, או מכינים את הבצק למאפה, בסופו של דבר, ייווצר לכלוך רב. בהתאם לכך, התקנת ברז נשלף היא חשובה שכן היא תסייע לכם לשטוף את הכול. ברז מסוג זה מורכב, בין השאר, מצינור נסתר אשר אותו ניתן לשלוף ולהשתמש בו בהתאם לצורך. פניה לאינסטלטור מומחה תבטיח התקנה מקצועית. בנוסף, ובכדי שהברז ישמור על מראהו ותקינותו, חשוב לתחזק אותו בהתאם, ובאופן שוטף: ראשית, רצוי לנקות מדי פעם את הפתח ממנו יוצאים המים. בנוסף, יש להקפיד על ניקיון הברז עצמו עם מטלית יבשה, או בדרכים אחרות כמו למשל חומצות למיניהן, באמצעותם ניתן יהיה למנוע אבנית ולשמור על המראה הבוהק והיפה של הברז.

עבודות אינסטלציה – מא' ועד ת'

כאשר צצות תקלות אינסטלציה למיניהן, חשוב להתאים את הפתרון לסוג הבעיה. בעלי המקצוע שמופיעים באינדקס אינסטלטורים במרכז יסייע לכם לאורכו של כל התהליך על הצד המקצועי והטוב ביותר.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ