צרו קשר
ּ

גילוי נזילות מים

בין אם אתם גרים בדירה בבניין דירות ותיק ובין אם בבית פרטי חדש, אין ספק שנזילות הן מטרד. גילוי נזילות בשלב מוקדם, בהתאם, יסייע רבות ואף ימנע תוצאות בסגנון יצירת קילופים או הצפה כתוצאה מהצפה. בשנים האחרונות, התפתחו שיטות רבות ומגוונות היכולות לסייע לכם בתהלים איתור ותיקון בעיה זו. עם זאת, ומשום שמדובר בבעיית אינסטלציה מורכבת, מומלץ להיעזר באיש מקצוע מיומן ועתיר ניסיון.

סוגי נזילות מים: כיצד ניתן לתקן אותן

התעוררתם בוקר אחד וגיליתם שחשבון המים שלכם גבוה מהרגיל? איתרתם הצפה בשירותים? אמנם מדובר בבעיות לא נעימות – אך הן בהחלט פתירות. עבודה של איש מקצוע מיומן תקל על מתן הפתרון לבעיות אלו ואחרות הנגרמות מגילוי נזילות מים. בהתאם לסוגי הנזילות הרבים, אילו סוגי פתרון מוצעים כיום? נציע שתים מאפשרויות אלו.

  1. סיב אופטי – כחלק מההתפתחות הטכנולוגית של השנים האחרונות, בהתאם, מוצעים פתרונות מעניינים למדי כפתרון לנזילות מים. אחת מהן היא סיב אופטי. למה הכוונה? מדובר, אם כן, בסיב אשר מוכנס לצנרת ומאפשר מבט מקרוב אל תוך מערכת ניקוז המרזב או הביוב – וכל זאת ללא צורך בחפירה מיוחדת. כיצד הוא עושה זאת? באמצעות קרן אור העוברת מקצה אחד של הכבל לקצה השני.
  2. חיישן גז – חיישן גז הוא, למעשה, מכשיר המזהה נזילות בצנרת הבית או הבניין – גם אם הן סמויות. את החיישן, שנושא עמו תרכובת גז, מחדירים אל תוך הצנרת עם הכמות והלחץ המותאמים אישית לסוג הצינור ולנתוניו. בשל רמת הדיוק הגבוהה, הפתרון אותו מציע חיישן הגז הוא חוסך בעלויות עבודה מיותרות.

גילוי נזילות מים אצל המומחים

אין ספק שישנם סוגי נזילות מים רבים. בהתאם, אינסטלטור מקצועי יידע להתאים את סוג הפתרון למהות הבעיה. משום שיש צורך, כאמור, במיומנות רבה, בעלי המקצוע הרשומים באינדקס אינסטלטורים במרכז יסייעו לכם בכך מא' ועד ת'.

גילוי נזילות מים עם המקצוענים בתחום - אינדקס אינסטלטורים במרכז

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ