צרו קשר
ּ

אינסטלטור מומלץ בנתניה

לקראת החורף, מרביתנו מתחילים להיערך לקראת איטום ותחזוקה נאותה של הבית. אינסטלטור מומלץ בנתניה, בהתאם, הוא איש מקצוע המתמחה במתן פתרונות וייעוץ כיצד לשמור על הכלים הסניטריים שלכן. כיצד הופך אינסטלטור למומלץ? ישנן מספר קטגוריות המתייחסות, בין השאר, לניסיון איש המקצוע ולציוד בו הוא משתמש.

כיצד לבחור אינסטלטור מומלץ בנתניה

כאשר אירעה תקלה בצנרת, או התפתחה רטיבות באחד קירות המשרד, חשוב להזמין אינסטלטור. כיצד לבחור נכון באינסטלטור מקצועי, ומה ההבדל בין אינסטלטור לקבלן אינסטלציה?

כיצד לבחור באינסטלטור מקצועי?

  • ניסיון – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירה באינסטלטור. מדוע? ניסיון מעיד, ראשית על וותק במקצוע. כלומר, האם מדובר באיש מקצוע מתחיל או כזה הנמצא בתחום תקופה ארוכה? בנוסף, ניסיון מעיד על מתן שלל פתרונות עבור מגוון תקלות בתחום פתיחת סתימות, או איתור נזילות.
  • עמידה בלוח הזמנים – בבואכם לקרוא לאינסטלטור, יש לסכם בין שני הצדדים את לוח הזמנים, וכמובן – האם איש מקצוע זה אכן זמין לתקופה ולזמני העבודה שאתם מבקשים.
  • מחירים – אחד הפרמטרים שאנשים לא מודעים אליהם, בבואם להזמין אינסטלטור ולשלם לו, הוא העובדה שישנם תעריפים ליום וללילה. למה הכוונה? כאשר מתבצעות תקלות אינסטלציה דחופות לפני השעה 17:00 או אחרי שעה זו – לפרט זה יש משמעות בתמחור העבודה.

השוני בין אינסטלטור לבין קבלן אינסטלציה

נוצרה נזילה בקירות או ברעפים של הבית שלכם? מתלבטים האם לקרוא לאינסטלטור או לקבלן איטום? חשוב שתדעו את ההבדל בין שני תחומי עיסוק אלו.

  • קבלן איטום, לדוגמא, רשום בפנקס הקבלנים על פי חוק רישום הקבלנים לעבודות הנדסה בנאיות. תחומי האחריות שלו כוללים, בין השאר, איטום מבנים שונים ותיקונים של איטום קיים, ואף עבודות זיפות ובידוד.
  • אינסטלטור, הידוע גם כשרברב, עוסק בשלל תחומי תיקון והתקנת מוצרי סניטציה, לצד איתור נזילות, ומתן עזרה בעת בעיות בניקוז.

ע.מ מרציאנו – עבודות אינסטלציה מקצועיות

אנו נאלצים להתמודד, לעיתים קרובות, עם בעיות אינסטלציה שונות המפרות את שגרת היום יום שלנו. בעזרת השירות המקצועי של בעלי המקצוע באינדקס כל זה ייפתר בהקדם.

אינסטלטור מומלץ באזור נתניה לשירותכם 24/7 | אינדקס אינסטלטורים במרכז

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ