צרו קשר
ּ

אינסטלטור בשרון

אינסטלטור בשרון מתמחה בשלל עבודות המקלות על שגרת חיינו. נוצרה סתימה בשירותים וכעת אינכם יכולים להשתמש בהם? חפפתם את הראש במקלחת ונוצרה סתימה בגלל השיער שנשר? אינסטלטור, או שרברב בעברית, יסייע לכם להשתלט על מערכות המים השונות בדירה או במשרד, תוך כדי שהוא מציע שירותי איתור התקלה ותיקונה, לצד שירותי התקנה שונים.

תחום אחריותו של אינסטלטור בשרון

אין ספק שתפקידו של האינסטלטור הוא מגוון ומתפרש על פני מגוון תחומי תיקון והתקנה. נעמוד, כעת, על מספר תקלות עמן אינסטלטור מקצועי ידע להתמודד – ולפתור.

  • איתור נזילות – בין אם מדובר בנזילה מהתקרה, רטיבות ואפילו טחב בקירות – מדובר מצב שיכול לסכן את יסודות המבנה. במרבית המקרים, בעיה זו נוצרת בשל עומס על מערכת הצנרת או אפילו פיצוץ. בנוסף, ככל שמערכת הצנרת היא ישנה או לא מתוחזקת היטב, הסיכוי לנזילות חוזרות ונשנות הוא גדול יותר. במידה וישנה נזילה מהתקרה, בהחלט ניתן לשקם באמצעות תיקון הבטון על ידי בידוד ואיטום מפני הופעתן של נזילות עתידיות. במידה וזה לא עוזר – רצוי לפנות לאינסטלטור שיסייע לכם.
  • לחץ מים נמוך – אמנם מדובר בתקלה המתרחשת לעיתים רחוקות יחסית, היא אינה קלה. כאשר זרם המים הוא חלש, זהו סימן לכך שמערכת המים אינה עובדת כראוי. במקרים בהם השיבר לא מתפקד במלואו, ניתן בהחלט לפתוח אותו עד הסוף. לעיתים מדובר בבעיה נקודתית, בה הפילטר של ברז המים נאטם או מתמלא אבנית. בנוסף, במידה וישנה, למשל, סתימה בכל הבניין או ברחוב, רצוי לפנות לרשות המקומית.
  • תיקון וניקוי מרזבים – אמנם זה נדמה כי בישראל אין חורף אמתי, הגשמים שכן יורדים – יש ביכולתם ליצור סתימות במרזבים. במרבית המקרים, ישנם פתרונות פשוטים למדי לניקוי המרזבים, הכוללים פינוי ענפים ועלים. במקרים מסובכים יותר, וכאשר פעולת הניקוי איננה מספיקה, יהיה צורך להחליף את המרזבים. החלפה זו יבצעו אנשי מקצוע המיומנים בכך.

עבודות תיקון הצנרת – רק עם אינסטלטור מיומן

בין אם ישנה נזילה או שהמרזבים התמלאו בעלים – צרו קשר בהקדם קשר עם בעלי המקצוע באינדקס אינסטלטורים במרכז.

אינסטלטור בשרון 24/7- אינדקס אינסטלטורים במרכז

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ